Національно - патріотичне виховання

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Традиційно в Андріївському НВО під керівництвом Германчук Ю.І. відбулося дане свято. Всі учні школи 1 - 9 класів приймали активну участь.Такі свята гартують усіх нас на шляху зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули учні в цей день і понесли це в свої сім'ї та домівки.

21 листопада 2019 року в Андріївському НВО учні 5 класу провели лінійку до Дня Гідності та Свободи.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя.

Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство - це народні традиції та обряди. У стародавніх слов'ян були різні обряди, різні релігійні свята, що святкувалися у певний час.Саме сьогодні в нашій найкращій школі відбулися Андріївські вечорниці. Де діти співали, жартували, танцювали, дівчата ворожили. Дякуємо всім за святкову атмосферу. 13 грудня 2019 року було проведено свято Андріївські вечорниці

Сьогодні, 19 грудня,  довгожданий день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти. От і нині малеча з самого раночку виглядає Миколая, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Довго й старанно діти готувалися до свята, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні й талановиті. 

«Слава Вкраїні! Любій отчизні,Слава довіку однині!Єдність і згода, право й свобода -Доля найкраща народа!» Г. Чупринка В Андріївському НВО 22 січня 2020 року проведені заходи щодо відзначення Дня Соборності України.

10 грудня  учні та педагоги Андріївського НВО підготувати посилки для воїнів, які захищають нас на Сході нашої країни. Хочеть подякувати батькам, дітям, педагогам, сільському голові за подарунки нашим воїнам. Повертайтеся живими. Нехай Бог вам допоможе. 

20 лютого у Андріївському НВО був проведений виховний захід присвячений пам'яті Героям Небесної Сотні. 

© 2020 Андріївське НВО, вул. Шевченка,1, село Андріївка, Макарівського району, Київської області 
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!