Кількість дітей у дитячому садочку: 

Дитячий садок:

  • Група "Сонечко" - 10 вихованців;
  • Група "Колосок" - 10 вихованців.

Школа:

  • 1 клас - 5 учнів;
  • 2 клас - 11 учнів;
  • 3 клас - 3 учнів;
  • 4 клас - 6 учнів;
  • 5 клас - 9 учнів;
  • 6 клас - 11 учнів;
  • 7 клас - 7 учнів;
  • 8 клас - 15 учнів;
  • 9 клас - 6 учнів.

НАША ІСТОРІЯ

З 1933 р. початкову школу в Андріївці перетворено на семирічну, в красногірській школі було 5 класів. В обох школах навчалося понад 200 дітей.

З 1950 р. в Андріївні діє середня школа, де 24 вчителі навчають 270 дітей. При школі працював консультпункт Макарівської заочної середньої школи, де без відриву від виробництва в 6-11 класах навчалося 78 колгоспників. Десятки колгоспників, закінчивши заочну школу, продовжували навчатись у вузах і технікумах, частина випускників адріївської школи, які здобули вищу освіту, працювали в рідному селі.
З 1969 р. в андріївській школі з виробничим навчанням здобули освіту 360 учнів з Андріївки, Нової Греблі, Озірщини, Краснопірки.

У школі створена виробнича бригада з учнів 7-10 класів. За навчання бригади відповідав спеціально створений штаб, до якого входили крім вчителя агрономії Ковпак Ніни Макарівни голова колгоспу Шень Сергій Захарович, агроном Марченко Павло Мусійович, директор школи Кравченко Микола Тодосійович і бригадир виробничої бригади Ковтун Олександра Іванівна.

До 40-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників метанні села відкрили у приміщенні школи музей. Усю організаційну роботу взяв на себе колишній завуч школи, а нині пенсіонер Аварій Мілентійович Ващенко, який віддав 40 років справі виховання дітей. Червоні слідопити під керівництвом Олександри Левківни Іщенко надали велику допомогу у збиранні листів фронтовиків, їх фотографій, інших воєнних реліквій. Допомогу з виготовлення планшетів і деталей, оформлення експозицій надав колишній учень школи, на той час генеральний директор Київського об'єднання заводів "Комунмаш" Василь Григорович Іщенко.

З 1996 р. колектив школи очолив демократично обраний директор, її випускник 1975-го року Хоменко Леонід Якович. Школа має значний авторитет, значно покращилася її матеріальна база: для навчання учнів використовуються комп'ютери. Одне із старих приміщень школа передала для перебудови у церкву (1997 р.).
Другим святим місцем є Поле пам'яті, де встановлено бюст А.А. Петриченку.

У 2000 р. Андріївську ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовують у Андріївське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитячий садок», в 2013 р. реорганізовується у Андріївське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів та дитячий садок»

У 2016 - 2019 р.р. була директором  Омельчук Вікторія Віталіївна. 

З вересня 2019 року по березень 2020 року  виконувала обов'язки директора  Колісна Оксана Валеріївна. 

З березня 2020 року школу очолює Грисик Олександр Миколайович

© 2020 Андріївське НВО, вул. Шевченка,1, село Андріївка, Макарівського району, Київської області 
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати